Witamy Serdecznie Wszystkich na forum i zapraszamy do rejestracji ;)
Partnerzy:   Dotacje Unijne Wrocław
Odpowiedz
Praca dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
04-08-2013, 11:29
Post: #1
Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów do pracy:

Pracownik Produkcji / Operator Linii Montażowej/ Pakowacz

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

praca dla kobiet i mężczyzn

[undefined=undefined]Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.[/undefined]

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Montaż komponentów metalowych - produkcja sprzętu AGD
• Kontrola jakości wykonanej pracy
• Pakowanie produktów

WYMAGANIA:
• Zdolności manualne
• Precyzja, dokładność, sumienność
• Dobry dojazd do Jelcza Laskowic
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej
• Mile widziane doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1 miesiąc praca tymczasowa, następnie możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta)
• Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
• Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy po okresie próbnym

ZGŁOSZENIA:
CV proszę przesyłać na adres mailowy l.lisinski@ol-polska.pl
Nr tel. 713210515

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm./”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Odpowiedz

Share/Bookmark (Show All)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Jelcz Laskowice Forum - Forum mieszkańców Jelcza Laskowice | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS