Witamy Serdecznie Wszystkich na forum i zapraszamy do rejestracji ;)
Partnerzy:   Dotacje Unijne Wrocław
Odpowiedz 
Chirurdzy
06-09-2011, 22:06
Post: #1
Chirurdzy
Ostrzegam przed Juszką 2 lata temu miałam wypadek na nartach przyjmował akurat w szpitalu w Oławie na wstępie zapytał się mnie czemu kuleje przecież widać , że nic mi nie jest nieciekawym tonem po badaniu stwierdził ze nic mi nie jest . Cała noc nie przespana okropny bół kolana u specjalisty w Brzegu okazało się , że mam skręcone kolano i zerwane przednie więzadła i niestety czeka mnie operacja Angry Kolega miał problem bo wlazł w szybe rozciął sobie stope po czyszczeniu i zszyciu nogi przez tego samego chirurga po kliku tygodniach okazało się że zostawił mu spory kawałek szkła w nodze i gdyby inny lekarz nieusunołby tego szkła w odpowiednim czasie mógł sobie rozciąć nerwy . Lepiej już iść do Drozdowskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
06-10-2011, 09:07
Post: #2
RE: Chirurdzy
(06-09-2011 22:06 )rudemalpa napisał(a):  Ostrzegam przed Juszką 2 lata temu miałam wypadek na nartach przyjmował akurat w szpitalu w Oławie na wstępie zapytał się mnie czemu kuleje przecież widać , że nic mi nie jest nieciekawym tonem po badaniu stwierdził ze nic mi nie jest . Cała noc nie przespana okropny bół kolana u specjalisty w Brzegu okazało się , że mam skręcone kolano i zerwane przednie więzadła i niestety czeka mnie operacja Angry Kolega miał problem bo wlazł w szybe rozciął sobie stope po czyszczeniu i zszyciu nogi przez tego samego chirurga po kliku tygodniach okazało się że zostawił mu spory kawałek szkła w nodze i gdyby inny lekarz nieusunołby tego szkła w odpowiednim czasie mógł sobie rozciąć nerwy . Lepiej już iść do Drozdowskiego.

Ja akurat z Juszką nie miałem żadnych kłopotów.Skręcony staw skokowy i noga do gipsu Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-18-2011, 18:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-18-2011 18:09 przez djodkurzacz666.)
Post: #3
RE: Chirurdzy
Przepraszam, a to może taki lekko zblazowany młodzieniec ? Bo ostatnio byłem z dzieckiem na pogotowiu chirurgicznym w Oławie. Przyjął mnie pan o aparycji alfonsa (brak kitla, rozpięta koszula itp). Gdybym ja w robocie olewał strój służbowy, to siedziałbym teraz na kuroniówce. A potem już było jak w serialu - ze zblazowanego alfonsa wyszedł dr House(no tak, wygląd może mylić): okazał się geniuszem, gdyż nawet nie dotknął dziecka i nie zbadał, a popatrzył i wiedział już wszystko. Potem przez całą noc przerabiałem wycie dziecka z bólu. Miałem ochotę spytać czy może jest jakiś lekarz zamiast stażystów lub praktykantów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Odpowiedz 


[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Jelcz Laskowice Forum - Forum mieszkańców Jelcza Laskowice | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS